Obóz Gołkowice Górne 2024.

W dniach 23-30 czerwca członkowie Polskiej Organizacji Hapkido uczestniczyli w obozie wypoczynkowym organizowanym przez tą organizację. Do Gołkowic Górnych udało się trzydziestu podopiecznych i cztery osoby kadry: Rafał Pietrucha, Kamysz Adrian, Grabowski Maciej i Przeginiak Teodor.

Uczestnicy ze względu na wiek i stopnień byli podzieleni na dwie grupy, młodszą i starszą, co pozwalało na odpowiednie dopasowanie treningów do poziomu umiejętności i oczekiwań uczestników. W ramach treningów doskonaliliśmy to co najważniejsze dla hapkdo: techniki, kopnięcia, układy oraz sprawność i siłę.

W przedostatnim dniu obozu odbyły się egzaminy na stopnie, podczas sesji przedpołudniowej zdawali członkowie grupy młodszej. Natomiast po południu czas był zarezerwowany dla grupy starszej, gdzie ilość technik wymaganych na stopnień jest o wiele większa. W sumie do egzaminów przystąpiło 20 osób.

Oprócz codziennych treningów wybraliśmy się do Starego Sącza i na Leśne Molo (nad Starym Sączem), rozegraliśmy mecz towarzyski Polska – Francja, przy tej okazji kibicowaliśmy naszym podczas popołudniowego meczu grupowego na Mistrzostwach Europy. Znaleźliśmy czas na kąpiel w basenie, ognisko i zabawę przy nim, udało się także zorganizować wieczór pod gwiazdami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za pot wylany na treningach i wspólnie spędzony czas, a kadrze za opiekę nad całym towarzystwem.

Życzymy wszystkim spokojnych, zdrowych, słonecznych i udanych wakacji !!!

Pozostaw komentarz