Międzynarodowe Seminarium Ateny.

W dniach 20 – 21 kwietnia br. w Atenach, odbędzie się seminarium Koreańskiej Federacji Hapkido. A w kolejne dni szkolenia międzynarodowe.

Na zaproszenie Hellenic Cultural Hapkido Federation do Grecji przyjadą najważniejsi przedstawiciele Koreańskiej Federacji Hapkido:

  • Wielki Mistrz Oh Se Lim – prezydent KHF
  • Wielki Mistrz Beom Chul Kim – v-ce prezydent KHF
  • Wielki Mistrz Bae Sung Book – sekretarz generalny

Gościem specjalnym będzie Wielki Mistrz Sung Soo Lee, założyciel hapkido Moo Hak Kwan.

W trakcie seminarium odbędą się treningi dla instruktorów i uczniów, dodatkowo zaplanowany jest egzamin na stopnie mistrzowskie. W tym wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele Polskiej Organizacji Hapkido, którzy udadzą się do Aten w dwóch grupach, łącznie 24 osoby.

Jest to już druga próba zorganizowania takiego wydarzenia podjęta przez przedstawicieli greckiego hapdkio z Michaelem Paleologosem na czele, pierwsza nie powiodła się ze względu na pandemię COVID. Tym razem wszystko jest już zapięte na ostatni guzik i uczestnicy tego wydarzenia odliczają dni do wyjazdu na to seminarium. Dla zdecydowanej większości będzie to pierwsza okazja do zobaczenia i poznania twórcy Moo Hak Kwan GM Lee, oraz przedstawicieli Koreańskiej Federacji Hapkido. Dla Polskiej Organizacji Hapkido będzie to możliwość nawiązania jeszcze bliższego kontaktu z przedstawicielami MHK w Europie, a dla naszej młodzieży możliwość zobaczenia jak trenują rówieśnicy z innych krajów.

Oficjalnie seminarium zakończy się w dniu 21 kwietnia, jednak będzie ono trwało nadal do 24 kwietnia. W kolejnych dniach odbędą się dodatkowe treningi i szkolenia indywidualne dla trenerów i instruktorów.

Pozostaw komentarz