Piknik dla dzieci w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

W dniu 26 maja 2023 r. Krakowska Szkoła Hapkido zaprezentowała swoje umiejętności podczas Pikniku zorganizowanego na terenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie Prokocimiu.

Ten pokaz był dedykowany wszystkim małym pacjentom oraz całemu personelowi tej placówki, który codziennie walczy o zdrowie i życie małych Polaków, a także o zdrowie i życie ich rodziców. Byliśmy częścią licznej grupy, która udzieliła wsparcia i dostarczyła wielu pozytywnych emocji i uśmiechu. Jak wszyscy prezentujący swoje umiejętności chcieliśmy wypaść jak najlepiej, aby choć na chwilę oderwać “mieszkańców” szpitala od ich codzienności i dostarczyć im pozytywnych bodźców do walki z trudnościami.

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie, możliwość wsparcia oraz zaprezentowania naszych umiejętności. Życzymy wszystkim pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia, a całemu personelowi niekończących się pokładów energii, uśmiechu i zaangażowania w walce o zdrowie.

Dziękujemy wszystkim osobom z Krakowskiej Szkoły Hapkido zaangażowanym w przygotowanie do tego pokazu, przewiezienie maty oraz członków grupy pokazowej.

Pozostaw komentarz