Spotkanie ze SPECJALISTAMI.

Spotkania ze specjalistami to cykl spotkań, na których poruszane będą tematy z zakresu : technologii żywienia, medycyny rodzinnej i sportowej, dietetyki, fizjoterapii, psychologii. Celem spotkań jest przekazanie istotnych dla zdrowia informacji i zwiększenie świadomości uczestników.

Jest to inicjatywa trenerki Krakowskiej Szkoły Hapkido pani Edyty Gielas, której celem jest dzielenie się i zwiększenie wiedzy członków klubu z zakresów różnych dziedzin zdrowia.

Edyta Gielas: Gorąco wierzę, że wzrost świadomości rodziców w tematach ważnych dla sportu i rozwoju zawodnika, doprowadzi do osiągnięcia lepszych rezultatów sportowych. W przyszłości ograniczy ilość kontuzji oraz zwiększy ochronę zdrowia naszych zawodników oraz nas samych.

Na spotkania zapraszamy głównie rodziców naszych podopiecznych oraz młodzież + 15. Zachęcamy do przygotowania pytań do naszych specjalistów. Pamiętajmy, że spotkania te mają służyć wzajemnej wymianie wiedzy i naszego doświadczenia. Wspierajmy się.

Co otrzymasz?

• Fachową wiedzę specjalisty.

• Możliwość zadawania pytań, rozwiązanie własnych wątpliwości.

• Konkretne przykłady działań do zastosowania w życiu codziennym

• Wskazówki i wymiana doświadczeń z innymi rodzicami,

• Integracja – wzrost wzajemnej współpracy na linii rodzic- trener.

• Informację o ciekawych eventach, wykładach i wydarzeniach w przyszłości

• Możliwość wpływu na kolejne spotkanie – wybierz w ankiecie temat/ specjalistę na kolejne spotkanie.

• Realny wpływ na swoje zdrowie- świadome podejmowanie decyzji.

Pierwsze spotkanie 18 lutego 2023 r.

Miejsce: KS Wróblowianka

adres: Wróblowicka 58

Godzina: 10.00-13.00

Program:

10.00 – 10.15- Rejestracja

10.15 – 10.30 IDEA NASZYCH SPOTKAŃ. Kilka słów organizacyjnych – poznajmy się.

10.30 – 11.30 JESTEM ZBYT ZABIEGANY, ABY ODŻYWIAĆ SIĘ ZDROWO- wykład dr hab. inż. technologii żywności i żywienia Piotra Kulawika.

11.30 – 12.00 Czas na zadawanie pytań, przerwa.

12.00 – 12.30 NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ, GDY MAMY W DOMU SPORTOWCA ? mgr Edyta Gielas- Mglej

12.30 – 12.50 UROCZYSTE WRĘCZENIE CERTYFIKATÓW I NAGRÓD Z MISTRZOSTW ŚWIATA HAPKIDO – celebracja sukcesów

12.50 – 13.00 Krótka ankieta, rozmowy indywidulane z prelegentami.

Kim są nasi prelegenci ?

dr hab. Piotr Kulawik

dr hab. inż. technologii żywności i żywienia Piotr Kulawik, obecnie zatrudniony na stanowisku profesora Uczelni na Wydziale Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Laureat stypendium MNiSW dla wybitnych młodych naukowców. Fizjolog żywienia z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu wykładów i szkoleń z zakresu technologii żywności i dietetyki oraz warsztatów związanych z zasadami prawidłowego żywienia. Autor i współautor ponad 50 publikacji naukowych w renomowanych czasopismach zagranicznych. Specjalizuje się w tematyce związanej z bezpieczeństwem, jakością i wartością odżywczą żywności.

mgr Edyta Gielas-Mglej

Magister wychowania fizycznego, absolwentka AWF Kraków, 20-letnie doświadczenie pedagogiczne w pracy w szkole. Główny trener w Krakowskiej Szkole Hapkido. Ponadto trener gimnastyki sportowej, instruktor samoobrony, pływania, jak i trener personalny. Od 20 lat spełniająca się w pracy z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Posiadaczka stopnia mistrzowskiego 5 Dan w Hapkido oraz 1 Dan w Taekwondo – ITF. Ambasadorka i manager firmy Forever Living Products.

Komu przyznajemy darmowy udział w spotkaniu ?

Członkom Krakowskiej Szkoły Sportu (Hapkido) oraz członkom klubu sportowego KS Wróblowianka, po potwierdzeniu swojej obecności u trenera do 15 lutego 2023 roku.

Osobom, które przeznaczą swój 1,5 % podatku na działalność swojego klubu. Po dane zgłoś się do trenera.

Gościom specjalnym zaproszonym przez prelegentów.

‼️ NIE jesteś członkiem naszego klubu, a chcesz uczestniczyć w spotkaniu.‼️

Skontaktuj się z organizatorem pod nr telefonu 503 056 053.

Pozostaw komentarz