Pokaz w Lusinie.

W dniu 19 maja 2023 r., miał miejsce pokaz Hapkido w Lusinie, w ramach Pikniku, wykonany przez uczniów Krakowskiej Szkoły Hapkido.

Na zaproszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Lusinie, podczas Pikniku przedstawiciele KSH zaprezentowali swoje umiejętności. Bardzo dynamiczny pokaz wzbudził wiele emocji i uświetnił to wydarzenie zorganizowane przez Szkołę. W październiku zeszłego roku dyrekcja SP w Lusinie zwróciła się z prośbą, do p. Edyty Gielas-Mglej, o możliwość zorganizowania zajęć sztuk walki w tej miejscowości. Od tego czasu datujemy powstanie nowej sekcji w Lusinie działającej w strukturach Krakowskiej Szkoły Hapkido, obok SP 134 i SP 162.

Członkowie tej sekcji są już po pierwszych egzaminach, wspólnych Mikołajkach organizowanych przez KSH w grudniu ubiegłego roku, a także brali udział w VIII Mistrzostwach Hapkido.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację pokazu, Michałowi Rawiczowi za przygotowanie grupy pokazowej, Julii Wodnickiej i firmie Treko Laser za pomoc w transporcie mat.

Pozostaw komentarz