Podsumowanie Targów Zajęć Pozalekcyjnych.

       W dniach 18 – 19 września, odbyły się Targi Zajęć Pozalekcyjnych w Galerii Bronowice.

       Były to nasze pierwsze targi i pierwsze doświadczenie z możliwością prezentacji tego co robimy szerszej publiczności. Zorganizowaliśmy grupę odpowiedzialną za to przedsięwzięcie i rozpoczęliśmy przygotowania, pod nadzorem Rafała Pietruchy.

           Najważniejszym było przygotowanie stoiska targowego i prezentacja na nim tego czym się zajmujemy i czym chcemy zachęcić do ćwiczenia Hapkido. Jednocześnie chcieliśmy przybliżyć wszystkim czym jest Hapkido, skąd pochodzi i dlaczego warto je ćwiczyć.

      Dzięki doskonałej współpracy i dużemu zaangażowaniu Michała Rawicza i Rafała Pietruchy powstało całkiem zgrabne stoisko, prezentujące nas i to czym się zajmujemy. Na stoisku tym znalazły się do boki, w których na co dzień ćwiczymy, jak i ten pamiątkowy z Seminarium Mistrzów w Korei, z 2018 r.     

    Prezentowaliśmy również medale pamiątkowe z poszczególnych Mistrzostw Krakowa w Hapkido, wykonane przez naszego partnera i sponsora tych wydarzeń, firmę Treko-Laser. Osobne miejsce znalazło się dla tradycyjnej broni wykorzystywanej w technikach na wyższych stopniach. Całość ekspozycji dopinała prezentacja tego czym się zajmujemy wyświetlana na monitorze. Reszta tego co się znajdowało na naszym stoisku, znajduje się na zdjęciach.

 

  Podziękowania należą się Jakubowi Szopie, Tomkowi Czerskiemu i Julce Wodnickiej za godne reprezentowanie nas na stoisku targowym. Skład ten uzupełnili Rawicz Michał i Rafał Pietrucha. Wszystkie w/w osoby to najstarsze stopnie Krakowskiej Szkoły Hapkido, dla których promocja naszej sztuki walki jest równie ważna co jej praktykowanie.

Pozostaw komentarz

Pozostań z nami na bieżąco!