Podsumowanie roku 2020/21.

Sezon 2020/2021 był trudny. Ze względu na pandemię, jak większość sekcji sportowych działających w szkołach, musieliśmy przerwać szkolenie. W czasie największych ograniczeń sięgnęliśmy po nietypowe rozwiązanie, jakim była nauka online naszych podopiecznych. Dość szybko udało nam się zorganizować zajęcia i chętnych do nauki w ten sposób. Pomimo wielu ograniczeń związanych z tą formą zajęć nadal szkoliliśmy naszych uczniów, ponieważ ważny był dla nas kontakt z nimi i troska o ich formę. Świadomość, że pandemia się kiedyś skończy pchała nas do działania, a liczna obecność na zajęciach online utwierdzała nas w słuszności podjętych działań.

Udało się nawiązać współpracę z WLKS Krakus, dzięki czemu ten rok nie był dla nas stracony. W ostatnich tygodniach czerwca do egzaminu podeszli najwytrwalsi z naszych uczniów. Piętnaście osób zdało na kolejne stopnie Gup.

Pozywanym wynikiem swój egzamin zakończyli: Karwat B.- 10 Gup, Małucha K.- 10 Gup, Wilk J.- 10 Gup, Mars B.- 9 Gup, Kuźmiński J.- 9 Gup, Wilk R.- 8 Gup, Bakalarski K.- 8 Gup, D. Tomoń- 5 Gup, Wojna M.- 5 Gup, Wojna Mi.- 5 Gup, Tomoń R- 4 Gup, Niedbalik G.- 4 Gup, Misztal I.- 3 Gup, Nędza A.- 3 Gup,  Kantor J.- 3 Gup.   

Serdecznie gratulujemy.

Gratulacje należą się również młodej kadrze naszego klubu A. Kamysz- 2 Dan, M. Rawicz – Bo Dan, T. Czerski – Bo Dan, J. Szopa – 1 Gup i J. Wodnicka 1 – Gup. W tych ciężkich czasach pokazaliście się z jak najlepszej strony. Dziękuję za zaangażowanie, pomysłowość i oddanie klubowi.

Dziękuję także rodzicom za cierpliwość i wytrwałość.

Przed nami obóz letni, na którym popracujemy nad zaległymi technikami. Wierzę, że nowy sezon rozpoczniemy ze zdwojoną siłą. Tymczasem, życzę Wam wszystkim udanego wypoczynku. Zbierajcie siły na kolejny wspaniały sezon.

   Edyta Gielas – Mglej – prezes KSS Kraków.

Pozostaw komentarz

Pozostań z nami na bieżąco!