Integracja 2023.

W dniu 12 października odbył się wspólny trening dla członków Polskiej Organizacji Hapido trenujących w krakowskich szkołach podstawowych nr 134, 162 oraz szkoły podstawowej z Lusiny.

Była to pierwsza duża impreza organizowana przez Polską Organizację Hapkido, w obecnej formie. Uczestnicy spotkali się w SP 134, na dużej sali, będącej miejscem codziennych treningów hapkido uczniów tej szkoły. W całym wydarzeniu brali udział przedstawiciele wszystkich sekcji, oczywiście najliczniejszą reprezentacją w młodszej części stanowili uczniowie SP 134.

Całość wydarzenia podzielona była na dwa treningi, jeden dla dzieci oraz drugi dla młodzieży i dorosłych. W obu treningach udział wzięło w sumie ponad 80 osób, których nadrzędnym celem była integracja, współpraca i poznanie się. Tym razem postawiliśmy na więcej zabawy, pracy w trójkach i dwójkach, często zmieniając się i ćwicząc z tymi których znamy tylko z widzenia. Dla najmłodszych uczestników była to niepowtarzalna szansa poznania całej kadry trenerskiej i możliwość zobaczenia kolegów i koleżanek z innych sekcji. Poszczególne części treningów prowadzili Edyta Gielas-Mglej 5 Dan, Rafał Pietrucha 5 Dan, Adrian Kamysz 3 Dan, Michał Rawicz 1 Dan, Julia Wodnicka Bo Dan i Teodor Przeginiak 3 Gup.

Całość wydarzenia połączyliśmy klamrą w postaci wspólnego zdjęcia, wszystkich uczestników Treningu Integracyjnego.

Serdecznie dziękujemy dyrekcji SP 134 za możliwość przeprowadzenia tak dużego wydarzenia, które odbywało się w obecności rodziców uczniów młodszych.

Wkrótce dostępna będzie galeria zdjęć na naszej stronie.

Pozostaw komentarz