menu close menu

Międzynarodowe seminarium Ateny 2020

 

Oh Se Lim

       W dniach 28-29 Marca 2020, w Atenach, w Grecji, odbędzie się Międzynarodowe Seminarium pod patronatem Koreańskiej Federacji Hapkido.

 

Organizatorem tego wydarzenia jest Michael Paleologos 8 Dan, przewodniczący greckiej części European Hapkido Alliance, który z pomocą Prezydenta EHA GM Sama Plumba 8 Dan podjął się tego wyzwania.    

 

     

 

      W tym miejscu należy wspomnieć również o pomocy i poparciu dla tego pomysłu ze strony założyciela Hapkido Moo Hak Kwan, Wielkiego Mistrza Song Soo Lee 9 Dan.

    To wydarzenie bezprecedensowe w historii naszej europejskiej federacji, które przyczyni się do propagowania Hapkido w Europie.
Seminarium poprowadzi Prezydent Koreańskiej Federacji Hapkido Wielki Mistrz Oh, Se Lim wraz z sekretarzem generalnym KHF Sung Book Bae. Obaj panowie prowadzą seminaria szkoleniowe w różnych częściach świata wzmacniając wiedzę i umiejętności członków całej rodziny KHF.

Sung Book Bae

      W seminarium wezmą udział przedstawiciele EHA z Grecji, Hiszpanii, Polski i Wielkiej Brytanii, a także goście z Austrii, Portugalii i Serbii.

 

     Polskę reprezentować będą Edyta Gielas-Mglej, Pietrucha Rafał, Kamysz Adrian i Krzysztof Mglej. Wyruszamy na to seminarium z wielkim apetytem i otwartym umysłem, ponownie uda nam się spotkać najważniejsze osobistości ze świata Hapkido, które mieliśmy już okazję poznać podczas seminarium w Korei w 2018r.

      Praktyka pod okiem takich mistrzów to zawsze wielkie wydarzenie i doskonała lekcja, która zostaje w głowie do końca życia. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Styczeń 31, 2020 | Seminaria, Tymczasowe, Wydarzenia | 0

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Google Plus

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram