menu close menu

Współpraca z Ministerstwem Sportu i Turystyki- Program Klub 2019

Szanowni Państwo,

 

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 15 listopada 2019 zakończyliśmy udział w Programie Klub 2019 zorganizowanym i nadzorowanym przez MSiT.

 

Program Klub 2019 działał od 2 stycznia 2019 do 15 listopada 2019 roku. Głównym celem programu było poprowadzenie cyklicznych zajęć ruchowych i wsparcie lokalnych klubów sportowych.

 

W ramach udziału w tym  programie nasz klub otrzymał dofinansowanie w kwocie 10 000 zł. Zgodnie z wnioskiem 4 000 zł poświecono na zakup sprzętu sportowego: skakanek, gum power band, ochraniaczy hogo, desek do łamania wielokrotnego użytku oraz tarcz treningowych. Całość sprzętu znajduje się w SP 134. Nowy sprzęt umożliwił mam realizację programu specjalistycznego w grupie zaawansowanej oraz urozmaicił zajęcia dla grup początkujących.  Pozostała kwota 6 000 zł została przekazana na wynagrodzenia dla instruktorów prowadzących zajęcia.

 

W ramach programu przeprowadzono również testy sprawnościowe naszych wychowanków.

 

W imieniu Zarządu KSS bardzo dziękujemy władzom MSiT za okazane zaufanie i wsparcie finansowe. Mamy nadzieję, że nasza współpraca dopiero się zaczęła.

Listopad 25, 2019 | Tymczasowe, Wydarzenia | 1

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Edyta Gielas Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

Facebook

Google Plus

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram