menu close menu

Międzynarodowe seminarium z Wielkim Mistrzem Young Gul Son 8 Dan.

Na przełomie marca i kwietnia 2019 roku, na zaproszenie Prezydenta European Hapkido Alliance Sama Plumba 8 Dan, do Europy przybędzie Wielki Mistrz Young Gul Son 8 Dan.

To już kolejna wizyta Wielkiego Mistrza w Europie i kolejne szkolenie dla członków EHA. Tym razem Mistrz Young Gul Son, odwiedzi Grecję, Hiszpanię i Wielką Brytanię, gdzie poprowadzi seminaria dla adeptów Hapkido.

W pierwszej kolejności odwiedzi Grecję, gdzie w Atenach w dniach 30-31 marca, przeprowadzi treningi dla licznej reprezentacji greckiej. Następnie uda się do Hiszpanii, aby w dniach 6-7 kwietnia spotkać się na macie z reprezentacją półwyspu Iberyjskiego. Na koniec odwiedzi naszą kwaterę główną w Nottinghamshire, w Anglii, aby w dniu 10 kwietnia poprowadzić ostatnie szkolenie dla EHA.

Mamy nadzieję, że szkolenie będzie równie owocne i bogate w doświadczenia jak to z roku 2018, gdzie reprezentacja Krakowskiej Szkoły Hapkido, miała zaszczyt poznać Wieliego Mistrza.

W tym roku przedstawiciele KSH, pojadą do Hiszapnii aby móc uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu dla European Hapkido Alliance.

Master Son Young Gul jest mistrzem Hapkido, Taekwondo i koreańskiej sztuki walki mieczem Kuphado. Jest prezesem amerykańskiego stowarzyszenia Heuk Choo Kwan Hapkido, oficjalnej amerykańskiej filii Koreańskiego Heuk Choo Kwan.Master Son podróżuje po całym świecie i naucza sztuk walki, które są jego pasją. Trenując swoich uczniów traktuje ich zawsze z szacunkiem i należytą uwagą. Jego uczniowie poznają Hapkido poprzez obserwację i indywidualne uwagi skierowane pod ich adresem.

Marzec 24, 2019 | Seminaria, Tymczasowe, Wydarzenia | 0

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Google Plus

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram