menu close menu

Międzynarodowe seminarium European Hapkido Alliance, styczeń 2019

              W dniach 24-28 stycznia 2019 roku, odbyło się w Krakowie międzynarodowe seminarium Hapkido.  Podczas tego szkolenia mieliśmy zaszczyt gościć Prezydenta European Hapkido Alliance Mistrza Sama Plumba 8 Dan, oraz jego asystenta, instruktora Nicka Sellarsa 6 Dan.

            Tym razem w szkolenie adresowane było do najstarszej grupy naszych wychowanków, celem tego seminarium było sprawdzenie technik i umiejętności naszych uczniów przed egzaminami na wyższe stopnie. Treningi odbywały się dwa razy dziennie, większość z nich przeprowadzona została na obiektach KS Korona.  Przedstawiciele EHA poprowadzili prawie wszystkie treningi dzięki czemu mogli doskonale sprawdzić przygotowanie naszych wychowanków.

Intensywne szkolenie poświęcone było wymaganiom na poszczególne stopnie Gup, czyli technikom Ho Shin Sul, kopnięciom Jok Sul, oraz układom Hyung.

         W sobotę 26 stycznia odbył się trening otwarty dla wszystkich uczniów Krakowskiej Szkoły Hapkido, ku naszemu zdumieniu na nasze zaproszenie odpowiedziała spora grupa, około trzydziestu dzieciaków. Wszyscy chcieli zobaczyć mistrzów na własne oczy i poćwiczyć razem z nimi. Trening poprowadzony przez Nicka Sellarsa spodobał się nam wszystkim pozwalając na jeszcze większą integrację Krakowskiej Szkoły Hapkido. Było dużo zabawy, ale także sporo ćwiczeń sprawdzających koordynację szybkość reakcji, sprawność i technikę.

          Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili z nami ćwiczyć w tą sobotę, jesteśmy z Was bardzo dumni, że poświęciliście swój wolny dzień dla nas.

         W niedzielę 27 stycznia, odbyły się egzaminy na stopnie. Do testu przystąpili Kamysz Adrian, Czerski Tomasz i Rawicz Michał. Po prawie dwugodzinnym egzaminie, nasza sekcja mogła być dumna z naszych wychowanków, wszyscy zdali test. Dzięki temu egzaminowi nasz instruktor Kamysz Adrian ma już 2 Dan, a jego młodsi koledzy Tomek Czerski i Michał Rawicz stali się posiadaczami stopni Bo Dan.

Marzec 4, 2019 | Seminaria, Tymczasowe, Wydarzenia | 0

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Google Plus

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram