menu close menu

Obóz zimowy w Bukowinie Tatrzańskiej 2015

W dniach 14 lutego do 21 lutego 2015 odbył się obóz zimowy ( narciarsko-snowboardowy) w górskiej miejscowości Bukowina Tatrzańska. W super urządzonym Domu Wczasowym „Stasinda” z basenem, salami do ćwiczeń i wspaniałym jedzeniem spędziliśmy 7 wyjątkowych dni.

W obozie wzięło udział w sumie 18 uczestników w tym 2 osoby kadry. Nasz główny cel, którym była nauka jazdy na nartach, został zrealizowany. Nasz instruktor narciarstwa p. Marek Marzec już drugiego dni „ postawił „wszystkich na nartach i mogliśmy jeździć po różnych stokach. Wspaniała, słoneczna pogoda, którą cieszyliśmy się przez cały tydzień dodawała nam sił i sprawiła, że wszyscy wróciliśmy wypoczęci i zadowoleni.
Regularnie, codzienne treningi Hapkido, na których doskonaliliśmy techniki dźwigniowe (Ho Shin Sul ) przyniosły spore rezultaty. Po ćwiczeniach fizycznych odpoczywaliśmy, korzystając według upodobań z: jacuzzi, sauny czy basenu. W ostatni wieczór obozu odbyło się tradycyjne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Pod koniec „góralskiej” dyskoteki kierownik obozu podziękowała wszystkim uczestnikom za uśmiech i aktywność każdego dnia. Najlepszym rozdano nagrody, a wszyscy dostali pamiątkowe koszulki.
Wszystkich uczestnikom, kadrze oraz gospodarzom dziękujemy za niezapomnienie chwile i wspaniała zabawę. Zapraszamy do galerii na chwile wspomnień.

Luty 22, 2015 | Obozy, Wydarzenia | 0

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Google Plus

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram