menu close menu

Obóz HAPKIDO Gołkowice Górne Lato 2014 – podsumowanie

W dniach 28 czerwca do 08 lipca 2014 odbył się obóz letni Hapkido w miejscowości Gołkowice Górne. W pięknie położonym Ośrodku Wypoczynkowym spędziliśmy 10 pracowitych dni.

Niedziele rozpoczęliśmy od wycieczki na okoliczny festyn, na którym nie brakowało atrakcji. Najmłodsi szaleli na dmuchanych zjeżdżalniach, jeździliśmy konno braliśmy udział w loterii. Jeśli dodamy do tego watę cukrową, lody oraz wypoczynek przy potoku robi się z tego całkiem fajna niedziela.

Od poniedziałku zaczęliśmy ostre szkolenie. W tym roku podzieleni na mniejsze grupy mieliśmy treningi z: układów, technik, boksu, treningi z bronią (kijem) oraz cross-fit. Wieczorem obowiązkowo rozciąganie dla wszystkich. W międzyczasie, jeśli starczyło sił: strzelaliśmy z łuków oraz broni pneumatycznej, wspinaliśmy się ( mosty linowe, tyrolki), ćwiczyliśmy naszą równowagę na slackline, graliśmy w piłkę, badmintona no i oczywiście nie zabrakło basenu. Tak basen w tym roku zdominował wszystko. Cała akcja rozpoczęła się od wizyty naszej kochanej straży pożarnej, która ochoczo nalała ponad 6000 litrów wody do naszego małego baseniku. Potem kilka dni oczekiwania aby temperatura wody osiągnęła zamierzony poziom i zaczęło się… Pierwsi w wodzie byli najmłodsi. Potem doszło do chrztu naszych dwóch najstarszych uczniów i tak czerwone pasy zostały wrzucone do wody.

Kolejne dni mijały nam miło i przyjemnie… pomijając małego wirusa, który z ukrycia atakował każdego, nawet kadrę. W przedostatnim dniu obozu odbył się, jak co roku egzamin na kolejne stopnie Gup. Na kolejny stopień zdało 7 osób. W obozie wzięło udział w sumie 36 uczestników w tym 4 osób kadry.

Wszystkich uczestnikom, kadrze oraz gospodarzowi dziękujemy za niezapomnienie chwile i wspaniała zabawę. Zapraszamy do galerii na chwile wspomnień. Pamiętajcie o rozciąganiu i ćwiczeniach podczas wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

Lipiec 10, 2014 | Obozy, Wydarzenia | 0

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Google Plus

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram