menu close menu

OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY W BUKOWNIE TARZAŃSKIEJ 2014

W dniach 01 lutego do 08 lutego 2014 odbył się obóz zimowy ( narciarsko-snowboardowy) w górskiej miejscowości Bukowina Tatrzańska. W super urządzonym Domu Wczasowym „Stasinda” z basenem, salami do ćwiczeń i wspaniałym jedzeniem spędziliśmy 7 wyjątkowych dni.

W obozie wzięło udział w sumie 40 uczestników w tym 10 osób kadry.
Codziennie doskonaliliśmy swoją technikę zjazdu na różnych stokach ( Suchej, Czarnej Górze, Misiu) pod czujnym okiem opiekunów-instruktorów.
Regularnie odbywały się trening: dla grupy młodszej zajęcia prowadziła ( Edyta Gielas KSS Kraków) dla grupy starszej ( Paweł Porębski KAT Kraków). Po ciężkich i wyczerpujących ćwiczeniach fizycznych odpoczywaliśmy korzystając według upodobań z: jacuzzi, sauny czy basenu. Po kolacji obozowicze zapraszani byli na kino nocne, gdzie w specjalnie przygotowanej sali oglądali najnowsze bajki i filmy.
W trzecim dniu obozowicze wzięli udział w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Każdy uczestnik przećwiczył akcje ratowniczą na specjalnych fantomach. Podczas obozu nie zabrakło tradycyjnego ogniska ze smażeniem kiełbasek i góralską muzyką a to wszystko w klimatycznej góralskiej karczmie. W wolnych chwilach nasi podopieczni brali udział w różnego rodzaju konkursach: narciarskim ( slalom), tanecznym, gry w bilarda, gry w tenisa stołowego. Najlepsi ostrzyli dyplomy. Nie zabrakło także gier intelektualnych i komputerowych.

Wszystkich uczestnikom, kadrze oraz gospodarzom dziękujemy za niezapomnienie chwile i wspaniała zabawę. Zapraszamy do galerii na chwile wspomnień.

HAPKI !

Luty 10, 2014 | Obozy, Wydarzenia | 0

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Google Plus

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram