menu close menu

Jaromir Czerski 1970-2019

       Z przykrością informujemy że w dniu 24 grudnia ubiegłego roku odszedł od nas nasz kolega i przyjaciel Jaromir Czerski, którego pożegnaliśmy w dniu 2 stycznia, tego roku, na cmentarzu Rakowickim. Człowiek wielu talentów i zainteresowań, oczywiście nie wszystkie były nam znane, ale my chcielibyśmy podziękować i być mu wdzięczni za te, które poznaliśmy.
Nie każdy wie, że Jaromir był osobą dzięki której zaistnieliśmy w internecie i mamy własną stronę internetową, na której możemy zamieszczać wszelkie informacje o naszej sekcji. To właśnie on wprowadził nas w arkany „magii internetowej”, pozwolił zaistnieć i dokumentować naszą działalność, tą żmudną pracę Jaromir wykonywał dla nas przez wiele lat.
       Jedną z wielu pasji Jaromira była fotografia. To właśnie Jego zdjęcia możecie oglądać na naszej stronie internetowej. Wszelkie egzaminy, seminaria, zawody sportowe, pokazy czy mistrzostwa były dokumentowane jego okiem. Dzięki temu możemy oglądać naszą historię i patrzeć z dumą w przyszłość.

Sesja nad wodospadem Gołkowice Górne.

Pierwsze lata naszej sekcji to zdjęcia wykonywane właśnie przez Jarka.

 

 

     Największe uznanie należy się Jaromirowi za fantastyczną sesję zdjęciową nad wodospadem, podczas obozu w Gołkowicach Górnych, w roku 2015. Jarek pojawił się tam, oczywiście w ramach swojego wolnego czasu i poświęcił go dla nas, aby powstały wspaniałe zdjęcia wykorzystywane przez nas, chociażby do plakatów. Kto nie widział tych zdjęć to zapraszamy na naszą stronę www, do galerii tam znajdziecie te i inne, które warto obejrzeć.

Nie każdy też wie, że przez pewien czas Jaromir by naszym uczniem, jednym z pierwszych dorosłych ćwiczących Hapkido.

 

 

                                  

Jaromir z dyplomem uznania.

                  Ta pomoc i wsparcie dla nas często były podkreślane i nagradzane, dzięki zaangażowaniu Jarka mogliśmy rozwijać naszą sekcję, pamięć o tym i jego wkład w rozwój KSH pozostanie w naszych sercach.

 

 

Zawsze uprzejmy, zawsze uśmiechnięty taki pozostanie w naszej pamięci.

 

 

 

 

 

W imieniu Uczniów i Instruktorów,
Zarząd Krakowskiej Szkoły Hapkido.

 

 

 

 

 

 

 

Styczeń 21, 2020 | Tymczasowe, Wydarzenia | 0

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Google Plus

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram