menu close menu

Krakowska Szkoła Hapkido na seminarium międzynarodowym z Wielkim Mistrzem Young Gul Son 8 Dan Hapkido

W dniach 18-19 marca 2017 roku w Anglii odbyło się międzynarodowe seminarium zorganizowane przez Mistrza Sama Plumba i Mistrza Sellasa z EHA. Gościem głównym a zarazem prowadzącym seminarium był Wielki Mistrz Young Gul Son. Wielki Mistrz Young Gul Son na co dzień szkoli najwyższe stopnie mistrzowskie Hapkido w USA Black Eagle Marital Arts. To wielki autorytet w dziedzinie takich sztuk walki jak: Hapkido, Taekwondo oraz Kuhapdo.

Na seminarium w Nottinghamshire spotkali się przedstawiciele krajów: Anglii, Polski, Słowacji i Australii. Seminarium poświęcone było nauce podstaw samoobrony, uderzeń, kopnięć, treningu energii Ki i praktycznych ćwiczeń samoobrony. Mistrz Young Gul Son zwrócił szczególną uwagę na zastosowanie energii Ki podczas wykonywania technik dźwigniowych, swobodę ruchu oraz wykorzystanie zasad filozofii Hapkido w codziennym treningu. Treści przekazane podczas seminarium kierowane były głównie do stopni mistrzowskich.

Przez cztery dni  ( 17-20.03) nasza reprezentacja  w składzie: trener Edyta Gielas oraz dwóch uczniów Igor Kawęcki i Tomasz Czerski trenowała i zdobywała doświadczenie pod okiem Wielkiego Mistrza. Te kilka dni wystarczyło, aby zdobyć nowe doświadczenie i inspirację do dalszego treningu. To cudowne móc dotknąć ” mistrzostwa z Korei” i uzyskać odpowiedzi na wiele pytań dotyczących naszego Hapkido.

Pod koniec seminarium Wielki Mistrz Young Gul Son podziękował za wspólne dobre treningi i zaprosił nas do Korei.

Więcej zdjęć i filmów w galerii.

 

11 20170319_15553520170319_15550020170319_160124

Luty 12, 2017 | Seminaria, Tymczasowe, Wydarzenia | 0

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Google Plus

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram

  • instagram by hapkihapki
    13
    0