menu close menu

Seminarium 2016 z udziałem mistrza Sama Plumba

W dniach 23-28 września 2016 roku, odbyło się w Krakowie międzynarodoDSC08567we seminarium Hapkido, z udziałem Prezydenta European Hapkido Alliance Mistrza Sama Plumba 8 Dan. Na zaproszenie instruktorów Krakowskiej Szkoły Hapkido,         Edyty Gielas 4 Dan i Rafała Pietruchy 4 Dan, wraz z mistrzem Samem, do Polski przybył jego asystent, instruktor Nick Sellars 5 Dan.

Celem kolejnego spotkania z Mistrzem Samem Plumbem, było dalsze doskonalenie i sprawdzenie nabytych umiejętności oraz nauczanie nowych technik. Większość zajęć przeprowadzona została w J&J Sport Center, gdzie do dyspozycji ćwiczących pozostawała sala z matą. W sesjach przedpołudniowych udział brali instruktorzy i starsi uczniowie, sesje popołudniowe pokrywały się z regularnymi zajęciami, prowadzonymi w grupach.  

DSC08563Intensywne szkolenie pozwoliło na przeanalizowanie techniki Ho Shin Sul z poszczególnych stopni Gup, oraz dokonanie drobnych korekt w układach Hyung, które to zmiany nastąpiły w ostatnich latach. Wizyta szefa EHA to także okazja dla naszych instruktorów, którzy mogą zapoznać się w wymaganiami na kolejny stopień.

W poniedziałek i wtorek nasi goście uczestniczyli w zajęciach w SP 162,  oraz J&J-u, gdzie mogli spotkać się z młodszymi adeptami ćwiczącymi Hapkido w ramach Krakowskiej Szkoły Hapkido. Uczniowie nasi mogli zaprezentować swoje umiejętności, a także zadać pytania mistrzowi, zajęcia kończyły się wspólnymi zdjęciami oraz autografami dla najmłodszych.DSC08558

Podsumowanie seminarium, omówienie kolejnych zadań oraz planowanych wydarzeń na najbliższe lata, odbyło się na kolacji zamykającej wspólne spotkanie. Kolejnym powodem do świętowania był fakt, że grono „czarnych pasów” w Polsce powiększyło się o kolejną osobę, Konrada Pasiekę.

P1090751

Październik 11, 2016 | Seminaria, Wydarzenia | 0

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Google Plus

YouTube

Instagram

Follow Me on Instagram

  • instagram by hapkihapki
    13
    0